P A L E K A ...
Wczytywanie

Kraków: naprawa okna drewnianego, naprawa okna PCV

W ofercie naszego serwisu okien znajduje się profesjonalna i sprawna naprawa okien
drewnianych
, jak również naprawa okna PCV na terenie miasta Kraków oraz okolic.

Jeśli
zauważą Państwo jakąś usterkę, która uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie okien, najlepiej zaufać pomocy sprawdzonego fachowca. Często samodzielna próba naprawy skutkuje jedynie pogłębieniem się wady i pogorszeniem sytuacji ogólnej. Pracownicy Serwis Okien Kraków są w pełni gotowi właśnie na takie nagłe awarie.

Potrzebna Państwu naprawa okna drewnianego lub naprawa okna PCV? Skontaktuj się z nami! Za darmo dojedziemy do Klientów z Krakowa i okolic, aby rozpoznać usterkę oraz wycenić jej naprawę.

naprawa okna drewnianego pcv okuć okiennych kraków

Okna drewniane naprawa – Kraków

Okna drewniane, pomimo długoletniej trwałości, także mogą być narażone na różnego rodzaju usterki. Dlatego czasem potrzebna może być nie tylko odpowiednia pielęgnacja oraz regularna konserwacja, ale również naprawa okna drewnianego.

Naprawa może dotyczyć zarówno prostych czynności, takich jak regulacja zawiasów, wymiana klamki lub uszczelek,
jak i bardziej skomplikowanych napraw związanych z okuciami, zepsutą zasuwnicą czy też wymianą całych szyb. Naprawa okna drewnianego często okazuje się niezbędna, aby utrzymać je w dobrym, zdatnym do użycia stanie. Czasem służy jedynie Państwa wygodzie, a czasem jest koniecznością – w obu przypadkach warto skorzystać ze sprawdzonego serwisu okien, w którego ofercie znajduje się naprawa okna drewnianego.

Okna PCV naprawa – Kraków


W ofercie naszego serwisu znajduje się także naprawa okna PCV Kraków. Okna należą do tych elementów wnętrza, które są eksploatowane codziennie: otwieramy, zamykamy, uchylamy je kilka razy na dzień.

Dlatego czasem nawet najbardziej solidne okna plastikowe wymagają naprawy.

Naprawa okna PCV może być związana z:
– klamką,
– zawiasami,
– uszczelkami,
– zasuwnicą,
– szybami,
– okuciami.

Długotrwałe uszkodzenie okien może skutkować nie tylko chłodem i zwiększonym poziomem hałasu, ale również wyższymi rachunkami w sezonie grzewczym. Z tego powodu naprawa okna PCV powinna być podejmowana niezwłocznie po zauważeniu usterki. Nasz serwis to gwarancja solidnej, uczciwej i sprawnej naprawy w korzystnej cenie. Sprawdź i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

okna drewniane okna pcv plastikowe naprawa kraków

Kraków: naprawa okuć okiennych

Naprawa okna drewnianego lub naprawa okna PCV Kraków może być związana z naprawą okuć okiennych. Nasz serwis zajmuje się również taką usługą.

Kiedy niezbędna jest naprawa okuć okiennych?

Jeśli zauważysz problem ze sterowaniem oknem za pomocą klamki lub okno całkowicie się zablokowało. Naprawa okuć okiennych zazwyczaj należy do tych bardziej skomplikowanych działań serwisowych i wymaga obecności fachowca. Usterki okuć wiążą się bowiem najczęściej z błędami na etapie produkcji lub montażu czy też z uszkodzeniem zasuwnicy – są to nieprawidłowości, których nie naprawisz samemu.

Potrzebna Państwu naprawa okuć okiennych na terenie miasta Kraków? Zapraszamy do kontaktu!